Zala K. Laskowski Sp.J.
Prodejce

Zala K. Laskowski Sp.J.

Členem od: 2010

Stojadła, ul. Warszawska 62 | 05-300 Mińsk Mazowiecki | Polsko | www.zala.com.pl

gold

Servisní partner

Linde, Toyota, BT, All

Informace o firmě

ZALA Sp.J. K.LASKOWSKI jest bezpośrednim importerem wózków widłowych nowych i używanych oraz oryginalnych części zamiennych.

Prowadzimy również wynajem sprzętu. Oferta charakteryzuje się szerokim wyborem wózków solidnych marek, m.in. Toyota, BT, Linde, o udźwigach w zakresie 1-20 ton i o zróżnicowanych wysokościach podnoszenia oraz obejmuje podnośniki o roboczej wysokości podnoszenia w zakresie 8-28 metrów.

Dla zwiększenia funkcjonalności oferujemy też wyposażenie dodatkowe.

Profesjonalnie realizujemy zlecenia napraw i zamówień. Prowadzimy serwis mobilny i stacjonarny zakład naprawczy. Dokonujemy kapitalnych remontów i renowacji w sferze m.in.: kompleksowej naprawy silników, regeneracji podzespołów, reperacji blacharsko-lakierniczej, ogumienia.

Służymy doświadczeniem już trzecią dekadę. O niezawodności oferowanych urządzeń i trafności ofert przekonało się już ponad 4 tysiące klientów.
Doświadczony personel chętnie pomoże w rozwiązaniu wszelkich wyzwań.

Skontaktuj się:

Łukasz Wysocki
tel.: 606 788 728


Použité stroje

Použité stroje

Firma ZALA Sp.J K.LASKOWSKI jest autoryzowanym dealerem wózków widłowych marki TOYOTA i BT oraz bezpośrednim importerem sprzętów nowych i używanych.
Oferta obejmuje wózki widłowe sprawdzonych marek o udźwigach od 1 do 20 ton.

Pronájem

Wynajmujemy wózki widłowe o udźwigu w zakresie 1-25 ton z napędem spalinowym i elektrycznym.
Dostępna opcja wynajmu z operatorem.


Servis

Servis

Zapewniamy skuteczną obsługę w zakresie remontów kapitalnych oraz renowacji, m.in.: silników, podzespołów, napraw blacharsko-lakierniczych i tapicerskich.
Dzięki wieloletniej praktyce naprawy dokonywane są w pierwszym kontakcie, co obniża koszty serwisu maszyny i skraca czas jej przestoju.

Posiadamy również serwis mobilny, który w szybki i kompetentny sposób usunie usterkę, wykona przegląd techniczny i przygotuje maszynę do odbioru przez UDT.

Części zamienne

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi dostawcami, m.in. z: TVH, TOTAL SOURCE, CAM, TOYOTA Material Handling Polska, CAMOPLAST SOLIDEAL Polska, TRELLEBORG, oferujemy konkurencyjne ceny i gwarantowane 24-godzinne terminy realizacji zamówień.

Podnośniki

ZALA Sp. J. oferuje również wynajem używanych maszyn budowlanych firm: MANITOU, JLG, GENIE, UP RIGHT.
Sprzęty mają mniej niż 8 lat.

Oferowane maszyny są we wzorowym stanie technicznym i gotowe do użytkowania.

Współpracujemy z wiodącą na polskim rynku wypożyczalnią sprzętu budowlanego - EURORENT, dzięki czemu sukcesywne poszerzamy dostępną ofertę.

Obchodní plocha

Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Mazowsze, Podlasie, Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Republika Czeska, Słowacja, USA, Meksyk, Rosja, Ukraina, Litwa, Białoruś, Węgry, Austria, Francja

Obrázky

Vysokozdvižný vozík: 32 Strojů


Přídavná zařízení: 0 Strojů


Pracovní plošiny: 0 Strojů


Úklidová technika: 0 Strojů


Baterie: 0 Strojů


Nabíječky: 0 Strojů