Zala K. Laskowski Sp.J.
Myynti- ja palveluyritys

Zala K. Laskowski Sp.J.

Member since: 2010

Stojadła, ul. Warszawska 62 | 05-300 Mińsk Mazowiecki | Puola | www.zala.com.pl

gold

Edustus (Myynti tai huolto)

Linde, Toyota, BT, Kaikki

Yritys info

ZALA Sp.J. K.LASKOWSKI jest bezpośrednim importerem wózków widłowych nowych i używanych oraz oryginalnych części zamiennych.

Prowadzimy również wynajem sprzętu. Oferta charakteryzuje się szerokim wyborem wózków solidnych marek, m.in. Toyota, BT, Linde, o udźwigach w zakresie 1-20 ton i o zróżnicowanych wysokościach podnoszenia oraz obejmuje podnośniki o roboczej wysokości podnoszenia w zakresie 8-28 metrów.

Dla zwiększenia funkcjonalności oferujemy też wyposażenie dodatkowe.

Profesjonalnie realizujemy zlecenia napraw i zamówień. Prowadzimy serwis mobilny i stacjonarny zakład naprawczy. Dokonujemy kapitalnych remontów i renowacji w sferze m.in.: kompleksowej naprawy silników, regeneracji podzespołów, reperacji blacharsko-lakierniczej, ogumienia.

Służymy doświadczeniem już trzecią dekadę. O niezawodności oferowanych urządzeń i trafności ofert przekonało się już ponad 4 tysiące klientów.
Doświadczony personel chętnie pomoże w rozwiązaniu wszelkich wyzwań.

Skontaktuj się:

Łukasz Wysocki
tel.: 606 788 728


Käytetty kone

Käytetty kone

Firma ZALA Sp.J K.LASKOWSKI jest autoryzowanym dealerem wózków widłowych marki TOYOTA i BT oraz bezpośrednim importerem sprzętów nowych i używanych.
Oferta obejmuje wózki widłowe sprawdzonych marek o udźwigach od 1 do 20 ton.

Vuokraus

Wynajmujemy wózki widłowe o udźwigu w zakresie 1-25 ton z napędem spalinowym i elektrycznym.
Dostępna opcja wynajmu z operatorem.


Huolto

Huolto

Zapewniamy skuteczną obsługę w zakresie remontów kapitalnych oraz renowacji, m.in.: silników, podzespołów, napraw blacharsko-lakierniczych i tapicerskich.
Dzięki wieloletniej praktyce naprawy dokonywane są w pierwszym kontakcie, co obniża koszty serwisu maszyny i skraca czas jej przestoju.

Posiadamy również serwis mobilny, który w szybki i kompetentny sposób usunie usterkę, wykona przegląd techniczny i przygotuje maszynę do odbioru przez UDT.

Części zamienne

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi dostawcami, m.in. z: TVH, TOTAL SOURCE, CAM, TOYOTA Material Handling Polska, CAMOPLAST SOLIDEAL Polska, TRELLEBORG, oferujemy konkurencyjne ceny i gwarantowane 24-godzinne terminy realizacji zamówień.

Podnośniki

ZALA Sp. J. oferuje również wynajem używanych maszyn budowlanych firm: MANITOU, JLG, GENIE, UP RIGHT.
Sprzęty mają mniej niż 8 lat.

Oferowane maszyny są we wzorowym stanie technicznym i gotowe do użytkowania.

Współpracujemy z wiodącą na polskim rynku wypożyczalnią sprzętu budowlanego - EURORENT, dzięki czemu sukcesywne poszerzamy dostępną ofertę.

Myyntialueet

Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Mazowsze, Podlasie, Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Republika Czeska, Słowacja, USA, Meksyk, Rosja, Ukraina, Litwa, Białoruś, Węgry, Austria, Francja

Kuva

Trukki: 23 Koneet


Liitteet: 0 Koneet


Henkilönostimet: 0 Koneet


Siivouskoneet: 0 Koneet


Akut: 0 Koneet


Latauslaite: 0 Koneet