| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 6,000 kg |
| Year | 1999 |
| Running hours | 6,808 |
| Length | 4,670 mm |
| Width | 2,200 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| BP sideloader is in perfect condition! |

Member since: 2015