| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| Capacity | 2,000 kg |
| Battery | 24 Volt/ 375 Ah |
| Year | 2007 |
| Running hours | 446 |
| Length | 2,390 mm |
| Width | 790 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| Very nice low level orderpicker with low hours! |

Member since: 2015