| Machine | |
|---|---|
| Engine type | LP Gas |
| Capacity | 7,000 kg |
| Year | 2008 |
| Running hours | n/a |
| Length | 2,950 mm |
| Width | 1,440 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Attachments | |
|---|---|
| Sideshift |
| Extra equipment | |
|---|---|
| 3rd valve, 4th valve, Spotlight front, Machine is equipped with cushion non marking tyres. |

Member since: 2015