| Machine | |
|---|---|
| Engine type | LP Gas |
| Capacity | 3,500 kg |
| Year | 2005 |
| Running hours | 8,735 |
| Length | 2,790 mm |
| Width | 1,290 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| Excluding attachment. Attachment is optional! |

Member since: 2015