| Machine | |
|---|---|
| Engine type | LP Gas |
| Capacity | 2,000 kg |
| Load Centre | 500 mm |
| Year | 2004 |
| Running hours | 6,672 |
| Length | 2,488 mm |
| Width | 1,150 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Attachments | |
|---|---|
| Sideshift, Fork positioners |
| Extra equipment | |
|---|---|
| 3rd valve, 4th valve, Road Traffic Regulation, Full cabin |

Member since: 2015