| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 12,000 kg |
| Year | 1995 |
| Running hours | 2,109 |
| Length | 4,560 mm |
| Width | 2,460 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| Very nice Hyster H12.00XL with triplex mast and very low real hours! Machine is in perfect condition! |

Member since: 2015