| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| Capacity | 72 kg |
| Battery | 24V/360ah |
| Year | - |
| Running hours | 0 |
| Engine/Charger | 2,5 + 3 kw |
| Transmission | Tranistor control |
| Width | 876 mm |
| Weight | 1,393 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 13,691 GBP |
| Dealer price | Login to get access |

Member since: 2010