| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| Capacity | 1,600 kg |
| Year | 2011 |
| Running hours | n/a |
| Length | 2,129 mm |
| Width | 790 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| Including new battery and charger (2015) |

Member since: 2015