| Machine | |
|---|---|
| Engine type | LP Gas |
| Capacity | 5,500 kg |
| Year | 2003 |
| Running hours | 7,486 |
| Length | 2,655 mm |
| Width | 1,320 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra equipment | |
|---|---|
| 3rd valve, 4th valve, Warning Beacon, Machine is equipped with 5 valves + hosegroups, cushion non marking and short wheelbase! |
| Extra comments | |
|---|---|
| Very nice 5500 kg compact LPG forklift truck with triplex mast and 5 valves + hose groups! |

Member since: 2015