| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 18.000 kg |
| Těžiště | 1.200 mm |
| Rok výroby | 1998 |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Číslo podvozku | 101191 |
| Délka | 5.560 mm |
| Šířka | 2.500 mm |
| Hmotnost | 27.100 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Boční posuvy, Pozicionéry vidlic |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| 4. ventil, Kryt střechy, Plná kabina |
Členem od: 2004