| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Durwen |
| Nosnost | 2.500 kg |
| Šířka rozevření | 560 - 1.880 mm |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 0 |
| Rok výroby | 2017 |
| Vlastní hmotnost | 541 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Technický popis | D21703022 rocznik 2017 Zinkenverstellgerät Typ ZVP 25-S-TGZ Tragkraft auf Gabeln: 2500 kg/600 mm LSP Verstellbereich: 560-1880 mm AK-AK Körperbreite: 1150 mm Gabelzinken: 161x57x1300-2250 mm, angeschraubt Seitenschub: +/-100 mm, separa |
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Délka vidlic | 2.350 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 3.400 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015