| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hako |
| Typ konstrukce | Stroj na drhnutí a vysávání |
| Typ | Hakomatic B115R TB750 |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2013 |
| Počet hodin provozu | 476 |
| Délka | 1.660 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Hmotnost | 716 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 24V / 320Ah / (80 - 100%) / 2023 |
| Lokalita | Gütersloh |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Arbeitsbreite: 75 cm, Saugfußbreite: 95 cm, Flächenleistung theor. / Std.: 4.800 m², Fahrantrieb: ja, Bürstendrehzahl: 195 U/min, Tankinhalt: 116 Liter, Bürstenart: 2 x Tellerbürste, | |
| (Machine Translation): | |
| Pracovní záběr: 75 cm, šířka sací základny: 95 cm, teoretický plošný výkon za hodinu: 4 800 m², pohon pojezdu: ano, otáčky kartáče: 195 ot./min., objem nádrže: 116 litrů, typ kartáče: 2 x kotoučový kartáč, |
Členem od: 2004