| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hako |
| Typ konstrukce | Stroj na drhnutí a vysávání |
| Typ | Hakomatic B 655 |
| Číslo podvozku | 15303 |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2005 |
| Počet hodin provozu | 4.480 |
| Šíře zametání | 650 mm |
| Délka | 1.460 mm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 1.050 mm |
| Hmotnost | 250 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Lokalita | Schwanau |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.780 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2003