| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Linde |
| Typ | Baureihe 324, Elecar Quattro |
| Typ stožáru | Quatro |
| Nosnost | 2.000 kg |
| Výška zdvihu | 6.541 mm |
| Stavební výška | 2.100 mm |
| Volný zdvih | 0 mm |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Kirchheim |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 3.100 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Preis zzgl. MwSt und zzgl. Versand
Nur Selbstabholung/von Käufer organisierter Transport | |
| (Machine Translation): | |
| Cena plus DPH a poštovné
Pouze odběr/dopravu zajišťuje kupující |
Členem od: 2019