| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Skyjack |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | SJ III 4626 |
| Rok výroby | 2011 |
| Pracovní výška | 10.000 mm |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Außenzulassung 3° |
| Lokalita | Singen |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 454 kg |
| Nosnost | 454 kg |
| Vlastní hmotnost | 2.170 kg |
| Výsuv plošiny | 1.000 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 6.200 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Kundendienst, UVV-Prüfung neu.
| |
| (Machine Translation): | |
| Zákaznický servis, nový test UVV. |
Členem od: 2011