| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Fronteq |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | FS0610TL 8m hoogwerker nieuw / NEW |
| Rok výroby | 2026 |
| Pracovní výška | 8.000 mm |
| Počet hodin provozu | 1 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Další informace | |
| Lokalita | t Harde |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 1.780 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 17.950 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Typ: Scherenhebebühne; Raupe; Hubhöhe: 600cm; CE-Kennzeichnung; Allgemeiner Zustand: sehr gut; Transportabmessungen (L x B x H): 2,27x0,96x2,14; Wenden Sie sich an Bas Sindorf (+31 622454874, bas@rjsindorf.nl), um weitere Informationen zu erhalten. | |
| (Machine Translation): | |
| Typ: nůžkový výtah; Housenka; Výška zvedání: 600 cm; CE značení; Obecná podmínka: Velmi dobrý; Transportní rozměry (L x W x H): 2,27x0,96x2.14; Kontaktujte Bas Sindorf (+31 622454874, bas@rjsindorf.nl) pro další informace. |

Členem od: 2020