| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 2.000 kg |
| Těžiště | 600 mm |
| Baterie | 3PZV330L 2016.06 |
| Rok výroby | 2008 |
| Počet hodin provozu | 8.079 |
| Číslo podvozku | PRN200020 |
| Motor/Nabíječka | yes |
| Hmotnost | 800 kg |
| K dispozici od | sofort |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 2.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2004