| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | JLG |
| Typ konstrukce | Ostatní |
| Typ | M450AJ |
| Rok výroby | 2014 |
| Pracovní výška | 15.720 mm |
| Počet hodin provozu | 887 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 0 |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Numéro de série: 0300191338 |
| Lokalita | Bonsecours |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 6.840 kg |
| Délka | 6.450 mm |
| Šířka | 2.080 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 28.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2021