| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | JLG |
| Typ konstrukce | Ostatní |
| Typ | 800AJ |
| Rok výroby | 2023 |
| Pracovní výška | 26.380 mm |
| Počet hodin provozu | 777 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 0 |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Numéro de série: 0300304582 |
| Lokalita | Bonsecours |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 16.352 kg |
| Délka | 11.120 mm |
| Šířka | 2.490 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 119.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Vent 12.5m/s max. Capacité du réservoir 151 L. 4 roues directrices. 4 roues motrices. Alimentation auxiliaire : 12V. | |
| (Machine Translation): | |
| Vítr 12,5m/s max. Objem nádrže 151l. 4 volanty. pohon 4 kol. Pomocné napájení: 12V. |

Členem od: 2021