| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | JLG |
| Typ konstrukce | Ostatní |
| Typ | 340AJ |
| Rok výroby | 2015 |
| Počet hodin provozu | 2.220 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 0 |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Numéro de série: 0300206875 |
| Lokalita | Bonsecours |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 4.615 kg |
| Délka | 4.020 mm |
| Šířka | 1.930 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 25.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Portée d’action horizontale: 6.06 m Hauteur de la plate-forme :10.33 m Hauteur de travail: 12.33 m Capacité de plate-forme : 230 kg Rayon de braquage intérieur : 1.52m Rayon de braquage extérieur : 3.96m Inclinaison admissible : 45% | |
| (Machine Translation): | |
| Horizontální dosah: 6,06 m Výška plošiny: 10,33m Pracovní výška: 12,33m Nosnost plošiny: 230 kg Vnitřní poloměr otáčení: 1,52 m Vnější poloměr otáčení: 3,96 m Přípustný sklon: 45% |

Členem od: 2021