| Baterie Data | |
|---|---|
| Výrobce | IBH |
| Typ baterie | PzS |
| Typ | 48V-930AH ( 2018er) |
| Napětí baterie | 48 V |
| Kapacita baterie | 930 Ah |
| Rok výroby | 2018 |
| Další informace | |
|---|---|
| Délka | 830 mm |
| Šířka | 730 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hmotnost | 1.309 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.750 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2011