| Baterie Data | |
|---|---|
| Výrobce | AIM |
| Typ baterie | PzS |
| Typ | 80V Batterie 775 AH Bj.2022 |
| Napětí baterie | 80 V |
| Kapacita baterie | 775 Ah |
| Rok výroby | 2022 |
| Další informace | |
|---|---|
| Délka | 1.028 mm |
| Šířka | 855 mm |
| Výška | 784 mm |
| Hmotnost | 1.863 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 4.600 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Passend für Linde BR 388 E 35, 40 und Linde BR387 E 25,30 35 HL sowie weitere Marken. Preis beinhaltet die Rückgabe einer Altbatterie. | |
| (Machine Translation): | |
| Vhodné pro Linde BR 388 E 35, 40 a Linde BR387 E 25.30 35 HL a další značky. Cena zahrnuje návratnost staré baterie. |

Členem od: 2006