| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 2.500 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Batteri | 12V |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Driftstimmar | 444 |
| Total bredd | 1.810 mm |
| Total bredd | 4.800 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 587.311 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| 3:e ventil, Blinkfyr, Strålkastare fram, Diesel partikelfilter, Full Hytt, CE Dokument |

Member since: 2007