| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Nilfisk |
| Typ | Sopmaskiner |
| Modell | SW8000D |
| Serienummer | 1000062704 |
| Motor typ | Diesel |
| Tillverkningsår | 2016 |
| Driftstimmar | 791 |
| Sopbredd | 2.000 mm |
| Total längd | 2.240 mm |
| Total bredd | 1.630 mm |
| Total bredd | 1.395 kg |
| More information | |
|---|---|
| Lokalisering | 56626 Andernach |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Kehrgutbehälter 400 Liter, Flächenleistung theor./prakt. (m2/h) 23925/16750, Steigfähigkeit 20%, Max. Geschwindigkeit 15 km/h | |
| (Meddelande översättning): | |
| Ta bort containern 400 liter, området Performance Theor./prakt. (M2/h) 23925/16750, stigande kapacitet 20%, max. hastighet 15 km/h |

Member since: 2002