| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Nilfisk |
| Typ | Sopmaskiner |
| Modell | SW750 |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Driftstimmar | 0 |
| Sopbredd | 720 mm |
| Total längd | 990 mm |
| Total bredd | 800 mm |
| Höjd | 1.100 mm |
| Total bredd | 68 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 12V / 49Ah |
| Lokalisering | 48619 Heek |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 21.563 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Wir weisen ausdrücklich darauf hin, dass die vorstehenden Ausführungen zum Gerät keine zugesicherten Eigenschaften darstellen. Diese sind direkt beim zuständigen Verkäufer in unserem Hause abzufragen, relevant sind aber letztendlich nur die Angaben/Eigenschaften gemäß dem Inhalt des Kaufvertrages. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Vi påpekar uttryckligen att ovanstående förklaringar för enheten inte representerar några garanterade egenskaper. Dessa måste frågas direkt från den ansvariga säljaren i vårt hus, men i slutändan är endast informationen/egenskaperna i enlighet med innehållet i köpavtalet relevanta. |

Member since: 1998