| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Kodiak |
| Typ | Skurmaskiner |
| Modell | K25 Disk |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2024 |
| Driftstimmar | 30 |
| Suction Width | 1.041 mm |
| Working width | 810 mm |
| områdets prestanda | 2.973 m²/h |
| Lösningstank | 95 l |
| Återvinningstank | 98 l |
| Total längd | 1.570 mm |
| Total bredd | 840 mm |
| Höjd | 1.000 mm |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 36 V 225 Ah |
| Tilläggs utrustning | Onboard Ladegerät; Bürstendruck verstellbar; Garantie |
| Lokalisering | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022