| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 5.000 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Tillverkningsår | 2016 |
| Driftstimmar | 5.691 |
| Total längd | 3.170 mm |
| Total bredd | 1.450 mm |
| Total bredd | 7.220 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | kurzfristig |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 401.671 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Aggregat | |
|---|---|
| Lastskydds galler, Sidoföring |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Werkstatt instandgesetzt, mit durchgeführter Geräteinspektion, UVV-geprüft sowie optisch aufgearbeitet (lackiert) | |
| (Meddelande översättning): | |
| Reparerad i verkstad, med apparatinspektion utförd, UVV-testad och optiskt renoverad (målad) |
Member since: 1998