| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 2.000 kg |
| Batteri | 24V / 465Ah / 2016 |
| Tillverkningsår | 2016 |
| Driftstimmar | 510 |
| Engine/Charger | Ladegerät: |
| Total längd | 2.040 mm |
| Total bredd | 800 mm |
| Tillgängling fr.o.m. | nach Absprache |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Wir haben neben diesem Stöcklin Modell noch ca. 150 Gabelstapler, Lagertechnikgeräte, Schubmaststapler & Hebebühnen in unserem Lager Wendelstein bei Nürnberg. Besuchen Sie die Homepage von Fiegl Gabelstapler. Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind für uns jederzeit machbar. Gerne kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Unsere Mitarbeiter beraten Sie gerne ausführlich zu diesem EFP 2000. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Förutom denna Stöcklin -modell har vi också ca. Besök Fiegl Forklift -hemsidan. Herrköp och finansiering vid gynnsamma förhållanden är alltid genomförbara för oss. Vi är också glada att köpa dina begagnade, även utan att du köper ett fordon från oss. Våra anställda kommer gärna att ge dig råd om denna EFP 2000 i detalj. |
Member since: 2008