| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Batteri | 24V / 270Ah / (80 - 100%) / 2023 |
| Tillverkningsår | - |
| Driftstimmar | 2 |
| Serienummer | 045695 |
| Engine/Charger | Ladegerät: 24V / 60Ah |
| Total längd | 2.300 mm |
| Total bredd | 950 mm |
| Total bredd | 1.250 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 179.025 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | 1.171 SEK /dag |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Der Preis versteht sich ab Werk AT-2453 Sommerein und basiert auf unseren AGB veröffentlicht unter www.zeiss-forkliftcenter.at. Irrtümer, Änderungen und Angabenfehler vorbehalten. Gebrauchtmaschinen ohne Garantie und Gewährleistung. Hierbei handelt es sich um ein unverbindliches Angebot. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Priset säger sig självt på AT-2453 Sommerin och baseras på våra villkor som publicerades på www.zeiss-forkliftcenter.at. Fel, ändringar och informationsfel reserverade. Begagnade maskiner utan garanti och garanti. Detta är ett icke -bindande erbjudande. |

Member since: 2001