| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 1.000 kg |
| Tillverkningsår | 2015 |
| Driftstimmar | 0 |
| Total längd | 600 mm |
| Total bredd | 440 mm |
| Total bredd | 43 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 63.967 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Das Gerät wird ggf. teillackiert, werkstatt- und UVV-geprüft. Preise hierfür erhalten Sie auf Anfrage. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Apparaten kan vara delvis målad och testad i verkstad och UVV. Priser för detta är tillgängliga på begäran. |
Member since: 1998