| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 2.000 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Batteri | 48V |
| Tillverkningsår | 2003 |
| Driftstimmar | 10.915 |
| Serienummer | RM2000009 |
| Warranty | 6 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Aggregat | |
|---|---|
| Lastskydds galler, Gaffelspridning |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| 3:e ventil, Lastskydds galler, CE Dokument |
Member since: 2007