| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | Diesel |
| Kapacitet | 2.500 kg |
| Lastcentrum | 500 mm |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Driftstimmar | 254 |
| Total bredd | 1.155 mm |
| Total bredd | 4.290 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 244.170 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Aggregat | |
|---|---|
| Sidoföring |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| 3:e ventil, 4:e ventil, Blinkfyr, Värmare, Diesel partikelfilter, Full Hytt, Fullfrilyft, CE Dokument, Safety Light |

Member since: 2007