| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Batteri | 24V / 465Ah / Jungheinrich / 2016 |
| Tillverkningsår | 2015 |
| Driftstimmar | 6.690 |
| Transmission | Handschaltung |
| Total längd | 2.150 mm |
| Total bredd | 820 mm |
| Total bredd | 1.330 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | auf Langzeit vermietet |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 53.125 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Zwischenverkauf und Änderungen vorbehalten | |
| (Meddelande översättning): | |
| Med reservation för tidigare försäljning och ändringar |

Member since: 2000