| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 1.400 kg |
| Batteri | 24V / 375Ah / jungheinrich |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Driftstimmar | 8.392 |
| Total längd | 960 mm |
| Total bredd | 820 mm |
| Total bredd | 1.530 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
Member since: 2010