| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 235 kg |
| Batteri | 24V / 125Ah / (80 - 100%) / 2023 |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Driftstimmar | 33 |
| Serienummer | 48BC00746 |
| Engine/Charger | |
| Total bredd | 550 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | Ab Niederlassung Henstedt-Ulzburg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 140.403 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| CE Dokument, Elektrisch hebbarer Kommissioniertisch, BlueSpot vorne, Lithium-Ionen-Batterie, Integriertes Hochfrequenz-Ladegerät |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Technische Änderungen vorbehalten - Bild kann abweichen - aktuelle Betriebsstunden auf Anfrage. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Med förbehåll för tekniska förändringar - Bild kan avvika - nuvarande driftstider på begäran. |

Member since: 1998