| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 2.000 kg |
| Lastcentrum | 1.200 mm |
| Batteri | 24Volt 375Ah |
| Tillverkningsår | 2010 |
| Driftstimmar | 1.310 |
| Serienummer | 6SH00148 |
| Engine/Charger | PBM XS 24V40A |
| Transmission | Elettrica |
| Total längd | 3.793 mm |
| Total bredd | 810 mm |
| Total bredd | 1.521 kg |
| Tillgängling fr.o.m. | 01-04-16 |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2010