| Machine | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Lastcentrum | 600 mm |
| Batteri | Batterie mit Aquamatik 24 V 465 Ah |
| Tillverkningsår | 2024 |
| Driftstimmar | 610 |
| Serienummer | 308-24-32188 |
| Tillgängling fr.o.m. | auf Anfrage |
| Warranty | 3 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 316.929 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Daglig dagshyra från | På begäran |
| Aggregat | |
|---|---|
| Batterie mit Aquamatik 24 V 465 Ah |
| Tilläggs utrustning | |
|---|---|
| Initiallyft, Fullfrilyft, Joystick, Quersitzstapler mit Initialhub, Tragkraft im Initialhub 2000 kg, HF Ladegerät 24 V 60 A |

Member since: 2011