| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | E-L-M |
| Kapacitet | 3.500 kg |
| FEM Klass | 3 |
| Lastcentrum | 500 |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Totalvikt | 510 kg |
| Allmän info | |
|---|---|
| Leverans datum | auf Anfrage |
| Lokalisering | Aidenbach |
| Dimesion | |
|---|---|
| Total bredd | 1.200 mm |
| Tyngdpunktsavstånd | 585 mm |
| Förlorat Lastcentrum | 187 mm |
| Arm Längd | 2.400 mm |
| Arm Bredd | 122 mm |
| Tjocklek arm | 45 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 19.218 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. | |
| (Meddelande översättning): | |
| Med reservation för tidigare försäljning, ändringar och eventuella fel. |

Member since: 2000