| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | RCM |
| Typ | Övrigt |
| Modell | T 9000 TD/1 |
| Serienummer | 120907 |
| Motor typ | Diesel |
| Tillverkningsår | 1996 |
| Driftstimmar | n/a |
| Total längd | 1.750 mm |
| Total bredd | 1.150 mm |
| Total bredd | 710 kg |
| More information | |
|---|---|
| Lokalisering | Vignola (MO) |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 36.320 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2009