| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Haulotte |
| Typ | Övrigt |
| Modell | Star 10 |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Arbetshöjd | 10.000 mm |
| Driftstimmar | 432 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Batteri | 0 |
| More information | |
| Tilläggs utrustning | Numéro de série: 2026020 |
| Lokalisering | Bonsecours |
| Dimesion | |
|---|---|
| räckvid lateralt | 3.000 mm |
| Total längd | 2.700 mm |
| Total bredd | 1.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 219.640 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Hauteur de travail : 10m Déport maximum : 3m Capacité : 200 kg (extérieur et intérieur) Longueur totale : 2.7m Largeur : 1m Hauteur repliée : 1.99m Zéro déport arrière lors de la rotation Élévation par tube télescopique Commandes et boutons étanches Machine enfourchable | |
| (Meddelande översättning): | |
| Arbetshöjd: 10m Maximal offset: 3m Kapacitet: 200 kg (exteriör och interiör) Total längd: 2,7m Bredd: 1m Fällhöjd: 1,99m Noll förskjutning bakåt vid rotation Upphöjning med teleskoprör Vattentäta kontroller och knappar Åkmaskin |

Member since: 2021