| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Haulotte |
| Typ | Övrigt |
| Modell | Star 10 |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Arbetshöjd | 10.000 mm |
| Driftstimmar | 156 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Batteri | 0 |
| More information | |
| Tilläggs utrustning | Numéro de série: 2119750 |
| Lokalisering | Bonsecours |
| Dimesion | |
|---|---|
| Totalvikt | 2.680 kg |
| Total längd | 2.700 mm |
| Total bredd | 1.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 299.103 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Hauteur de travail: 10M Déport Maximum: 3M Capacité: 200KG (extérieur et intérieur) Longueur total: 2.7M Largeur: 1M Hauteur repliée: 1.99M Zéro déport arrière lors de la rotation Elévation par tube télescopique Commande et boutons étanches Machine enfourchable | |
| (Meddelande översättning): | |
| Arbetshöjd: 10M Maximal offset: 3M Kapacitet: 200 kg (exteriör och interiör) Total längd: 2,7M Bredd: 1M Vikhöjd: 1,99M Noll förskjutning bakåt vid rotation Upphöjning med teleskoprör Vattentäta kontroller och knappar Åkmaskin |

Member since: 2021