| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Haulotte |
| Typ | Övrigt |
| Modell | HA20LE Pro |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Arbetshöjd | 20.760 mm |
| Driftstimmar | 167 |
| Lastbärande fordon | |
|---|---|
| Motor typ | El |
| Batteri | 0 |
| More information | |
| Tilläggs utrustning | Numéro de série: 2133488 |
| Lokalisering | Bonsecours |
| Dimesion | |
|---|---|
| Totalvikt | 10 kg |
| Total längd | 8.540 mm |
| Total bredd | 2.410 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 878.560 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |
| Noteringar (Slutkund enbart) | |
|---|---|
| Energie : électrique avec recharge par génératrice diesel intégrée | |
| (Meddelande översättning): | |
| Energi: elektrisk med laddning med integrerad dieselgenerator |

Member since: 2021