| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | DULEVO |
| Typ | Övrigt |
| Modell | H 1020 R |
| Serienummer | R102000013/00 |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2010 |
| Driftstimmar | n/a |
| Total längd | 2.000 mm |
| Total bredd | 1.100 mm |
| Total bredd | 1.337 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 36V |
| Lokalisering | Vignola (MO) |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | 42.691 SEK |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2009