| Maskin data | |
|---|---|
| Fabrikat | Dulevo |
| Typ | Åkbara sopsugmaskiner |
| Modell | 1100 EH |
| Motor typ | El |
| Tillverkningsår | 2025 |
| Driftstimmar | 20 |
| Sopbredd | 1.440 mm |
| Working width | 1.440 mm |
| Behållarens kapacitet | 220 l |
| Total längd | 1.990 mm |
| Total bredd | 1.230 mm |
| Höjd | 1.380 mm |
| Total bredd | 506 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 36 V 320 Ah mit Aquamatik |
| Tilläggs utrustning | Doppelte Frontbesen, Feinstaub-Taschenfilter PES+ePTFE, Beleuchtung; Maxi-Equipment |
| Lokalisering | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris exkl. moms | På begäran |
| Pris Handlare | Logga in för att få åtkomst |

Member since: 2022