| Maszyna | |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Gaz LPG |
| Udźwig | 3.000 kg |
| Punkt ciężkości ładunku | 500 mm |
| Rok prod. | 2019 |
| Motogodziny | 1.400 |
| Numer podwozia | 19107 |
| Silnik/Ładowarka | Nissan |
| Przekładnia | Automatic |
| Długość | 2.730 mm |
| Szerokość | 1.225 mm |
| Ciężar własny | 4.300 kg |
| Dostępny od | ab Lager |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena sprzedaży - Netto | 71.274 PLN |
| Cena dla sprzedawców | Zaloguj się, aby uzyskać dostęp |
| Cena wynajmu za dzień od | Na zapytanie |
| Osprzęt | |
|---|---|
| Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |
| Wyposażenie dod. | |
|---|---|
| Trzeci zawór, Czwarty zawór, Reflektor z tyłu, Reflektor z przodu, Ogrzewanie, Kabina pełna, Certyfikat CE |

Użytkownik od: 2003