| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Stabau |
| Kapasitet | 4.200 kg |
| Opening Range | 560 - 1.960 mm |
| ISO Klasse | 4 |
| Lastesenter | 1200 |
| Årsmodell | 2010 |
| Samlet vekt / total vekt | 1.190 kg |
| Serienummer | SHTDPSS |
| Generell info | |
|---|---|
| leveringsdato | SHTAdp4-2., Azonnal Raktárról -sofort ab Lager -now ex stock. Fizetést követ |
| teknisk beskrivelse | 4/2 palettaszállító 4dbx2400mm villa, letolóval, |
| plassering | Mór |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Total bredde | 1.440 mm |
| tilbake Bredde | 1.440 mm |
| Gravitasjonssenter | 520 mm |
| Lost Load Centre | 195 mm |
| armlengde | 2.400 mm |
| armbredde | 80 mm |
| armtykkelse | 70 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 43.887 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| SHTAdp4-2., 100% arbeitsfähig, 100% működőképes, azonnal szállítható. 3kör hidraulikával. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| SHTAdp4-2., 100 % arbeitsfähig, 100 % funksjonell, kan leveres umiddelbart. med 3-krets hydraulikk. |

Member since: 2014