Zala K. Laskowski Sp.J. gold
Dealer

Zala K. Laskowski Sp.J.

Member since: 2010

Stojadła, ul. Warszawska 62 | 05-300 Mińsk Mazowiecki | Polen | www.zala.com.pl


Service partner van

Linde, Toyota, BT, gebruikt, Alle

Over ons

ZALA Sp.J. K.LASKOWSKI jest bezpośrednim importerem wózków widłowych nowych i używanych oraz oryginalnych części zamiennych.

Prowadzimy również wynajem sprzętu. Oferta charakteryzuje się szerokim wyborem wózków solidnych marek, m.in. Toyota, BT, Linde, o udźwigach w zakresie 1-20 ton i o zróżnicowanych wysokościach podnoszenia oraz obejmuje podnośniki o roboczej wysokości podnoszenia w zakresie 8-28 metrów.

Dla zwiększenia funkcjonalności oferujemy też wyposażenie dodatkowe.

Profesjonalnie realizujemy zlecenia napraw i zamówień. Prowadzimy serwis mobilny i stacjonarny zakład naprawczy. Dokonujemy kapitalnych remontów i renowacji w sferze m.in.: kompleksowej naprawy silników, regeneracji podzespołów, reperacji blacharsko-lakierniczej, ogumienia.

Służymy doświadczeniem już trzecią dekadę. O niezawodności oferowanych urządzeń i trafności ofert przekonało się już ponad 4 tysiące klientów.
Doświadczony personel chętnie pomoże w rozwiązaniu wszelkich wyzwań.

Skontaktuj się:

Łukasz Wysocki
tel.: 606 788 728

Tweedehands

Firma ZALA Sp.J K.LASKOWSKI jest autoryzowanym dealerem wózków widłowych marki TOYOTA i BT oraz bezpośrednim importerem sprzętów nowych i używanych.
Oferta obejmuje wózki widłowe sprawdzonych marek o udźwigach od 1 do 20 ton.

Tweedehands
Verhuur

Wynajmujemy wózki widłowe o udźwigu w zakresie 1-25 ton z napędem spalinowym i elektrycznym.
Dostępna opcja wynajmu z operatorem.


Service

Zapewniamy skuteczną obsługę w zakresie remontów kapitalnych oraz renowacji, m.in.: silników, podzespołów, napraw blacharsko-lakierniczych i tapicerskich.
Dzięki wieloletniej praktyce naprawy dokonywane są w pierwszym kontakcie, co obniża koszty serwisu maszyny i skraca czas jej przestoju.

Posiadamy również serwis mobilny, który w szybki i kompetentny sposób usunie usterkę, wykona przegląd techniczny i przygotuje maszynę do odbioru przez UDT.

Service
Części zamienne

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi dostawcami, m.in. z: TVH, TOTAL SOURCE, CAM, TOYOTA Material Handling Polska, CAMOPLAST SOLIDEAL Polska, TRELLEBORG, oferujemy konkurencyjne ceny i gwarantowane 24-godzinne terminy realizacji zamówień.

Podnośniki

ZALA Sp. J. oferuje również wynajem używanych maszyn budowlanych firm: MANITOU, JLG, GENIE, UP RIGHT.
Sprzęty mają mniej niż 8 lat.

Oferowane maszyny są we wzorowym stanie technicznym i gotowe do użytkowania.

Współpracujemy z wiodącą na polskim rynku wypożyczalnią sprzętu budowlanego - EURORENT, dzięki czemu sukcesywne poszerzamy dostępną ofertę.

Verkoops gebied

Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Mazowsze, Podlasie, Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Republika Czeska, Słowacja, USA, Meksyk, Rosja, Ukraina, Litwa, Białoruś, Węgry, Austria, Francja

Foto's

Heftruck: 23 Toestellen

Voorzetapparatuur: 0 Toestellen

Hoogwerkers: 0 Toestellen

Schoonmaakmachines: 0 Toestellen

Batterijen: 0 Toestellen

Batterijladers: 0 Toestellen