LEMARPOL - WOZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.
Rivenditore

LEMARPOL - WOZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.

Membro dal: 2008

ul. Staszica 21 | 34-120 Zator | Polonia | www.lemarpol.eu

gold

Assistenza per

Komatsu, Nissan, Toyota

Informazioni aziendali

„Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1994 roku jako rodzinna firma wyłącznie z polskim kapitałem. Dzięki rzetelnej i kompleksowej obsłudze szerokiego grona klientów, wypracowaliśmy mocną i stabilną pozycję w branży wózków widłowych. Obecnie jesteśmy czołowym importerem japońskich wózków widłowych, zarówno nowych, jak i używanych marki Toyota, Komatsu, Nissan i innych. O wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych przez nas urządzeń, przekonało się już ponad 3 tysiące zadowolonych klientów.

Jako jedyna firma w Polsce, w bieżącej ofercie posiadamy ok. 300 sztuk podnośników, co ułatwia nam zrealizowanie każdego zamówienia w krótkim czasie. Oferujemy sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych najlepszych japońskich marek, a nasza szeroka oferta oraz elastyczność pozwala nam zaspokoić każdą potrzebę klienta. Zakupione urządzenia dostarczamy w każde wskazane miejsce własnym specjalistycznym transportem, każdorazowo udzielając gwarancji klientowi, w zależności od roku produkcji, nawet do 36 m-cy. Wszelkie naprawy objęte gwarancją są wykonywane u klienta nieodpłatnie. W przypadku niemożności usunięcia awarii w ciągu 48 godzin od zgłoszenia, dostarczamy na własny koszt urządzenie zastępcze. Od kilku lat należymy do grona stałych dostawców Europejskiego Funduszu Leasingowego, który szybko i fachowo pomaga w sfinansowaniu transakcji, również w przypadku podnośników używanych.
Oprócz sprzedaży wózków widłowych, wprowadziliśmy także idealne rozwiązanie, zwłaszcza dla firm z dużym natężeniem pracy, jakim jest wynajem długoterminowy. Pozwala ono wyeliminować obciążenie finansowe związane z zakupem nowych urządzeń, jak również maksymalnie ogranicza wydatki na wydziały utrzymania ruchu. W zamian za ustaloną opłatę dostarczamy sprzęt najwyższej jakości i zajmujemy się jest obsługą w pełnym zakresie.SPRZEDAZ-SERWIS-WYNAJEM-CZESCI ZAMENNE


Veicoli Usati

firma posiada ok 300 szt używanych wózków widłowych

Noleggio

Wynajem wózków widłowych jest usługą skierowaną do tej części klientów, dla której wózki widłowe stanowią alternatywny sposób rozwiązania problemów logistyki wewnątrzzakładowej.
W swojej ofercie uwzględniamy również usługę wynajmu urządzenia wraz z operatorem.
Proponujemy również możliwość zakupu wynajmowanego przez Państwa podnośnika. W takim przypadku obniżamy cenę wózka o wartość wynajmu.

W zależności od długości okresu wynajmu, polecamy swoje usługi proponując zarówno wynajem długoterminowy (powyżej 3 m-cy), jak i krótkoterminowy (poniżej 3 m-cy) – na dogodnych, dostosowanych do Państwa potrzeb, warunkach.

Wynajem długoterminowy
Dla dużych firm, które używają wózków bardzo intensywnie, proponujemy rozwiązanie polegające na zleceniu naszej firmie dostawy i pełnej obsługi serwisowej wózków widłowych (łącznie z wymianą ogumienia). Rozwiązanie takie eliminuje obciążenie finansowe, związane z zakupem wózków oraz konieczność utrzymywania wydziałów zajmujących się utrzymaniem ruchu. W zamian za ustaloną opłatę dostarczamy najwyższej jakości sprzęt i zajmujemy się jego obsługą w pełnym zakresie.
W razie pytań lub w celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt z działem sprzedaży.
(tel. 33/870-51-13; 870-51-54)

Wynajem krótkoterminowy
Firma „Lemarpol”, mając na bieżąco dostęp do szerokiej gamy urządzeń o różnych parametrach technicznych, proponuje wynajem wózków widłowych, jak również ruchomych podestów nożycowych, będących doskonałym rozwiązaniem przy pracach wysokościowych.
W razie pytań lub w celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt z działem serwisu.
(tel. 33/870-52-57)

Nasza oferta wynajmu podnośników jest jedną z najkorzystniejszych form organizacji transportu wewnętrznego, dającą wymierne korzyści, jakimi są z pewnością:

możliwość sezonowego wykorzystania urządzenia,
okres wynajmu dostosowany do indywidualnych potrzeb,
zbudżetowany koszt pracy sprzętu,
brak kosztów zarządzania flotą,
niższy łączny koszt eksploatacji wózków,
możliwość zaliczenia płatności za wynajem do kosztów uzyskania przychodu,
zapewnienie ciągłości pracy.


Podajemy Państwu przykładowe ceny usługi wynajmu podnośników w zależności od posiadanych parametrów:

udźwig 1t - od 1 100 zł
udźwig 1,5-1,7t - od 1 100 zł
udźwig 2-2,5t - od 1 500 zł
udźwig 3t - od 1 800 zł
udźwig 3,5t - od 2 200 zł
udźwig 4-5t - od 2 900 zł
udźwig 6t - od 4 000 zł

Pragniemy również zwrócić Państwa uwagę na mniej znaną, lecz bardzo atrakcyjną i polecaną przez nas formę współpracy, jaką jest outsourcing. Jest to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna koncepcja udoskonalenia zarządzania przedsiębiorstwem. Outsourcing polega na korzystaniu z usług, czy produktów, jakie oferują inni dostawcy. Celem stosowania outsourcingu jest obniżanie poziomu kosztów produktów i usług oferowanych klientom.

Firma „Lemarpol-Wózki Widłowe” m.in. ze względu na posiadanie doskonale wykwalifikowanej kadry pracowniczej, jak również dostępności kilkuset urządzeń na stoku, jest najlepiej przygotowaną firmą do świadczenia kompleksowych usług transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwach, np. :

obsługę „full-service”, świadczonej przez serwisantów naszej firmy na sprzęcie należącym do klienta na jego terenie;
świadczenie kompleksowych usług transportu wewnątrzzakładowego własnymi urządzeniami łącznie z pracą operatorów.


Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, gwarantując ze swojej strony płynne sfinalizowanie niezbędnych procedur, tak aby Państwa zadowolenie ze współpracy z nami rozpoczęło się wraz z jej zainicjowaniem i towarzyszyło nieprzerwanie przez cały okres jej trwania.

Servizio

Firma „Lemarpol-Wózki Widłowe” Sp. z o.o. oprócz sprzedaży wózków widłowych najlepszych japońskich marek, tj. Toyota, Komatsu, Nissan, oferuje również swoje usługi serwisowe, a nasi stali klienci mogą liczyć na dodatkowy upust w ramach dalszej obsługi serwisowej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy „Centrum Serwisowe”, które jest do Państwa dyspozycji. Zgłaszając się do naszego Centrum, możecie Państwo liczyć na fachową pomoc w szerokim zakresie usług, tj:

kompleksowa renowacja wózków widłowych wszystkich marek,
dokonywanie przeglądów technicznych i przygotowywanie podnośników do rejestracji UDT,
możliwość udostępnienia wózków zastępczych na czas naprawy,
naprawa i regeneracja elementów hydrauliki siłowej,
remonty silników i skrzyń biegów,
montaż instalacji gazowych,
regeneracja masztów i zawieszeń,
montaż dodatkowego oprzyrządowania: przesuwy boczne wideł, chwytaki obrotowe i inne,
montaż opon pneumatycznych i superelastycznych u klienta,
bezpośredni dostęp do części zamiennych (również sprzedaż wysyłkowa),
pogotowie serwisowe (do 24 godzin u klienta),
gwarancja na każdą wykonaną naprawę


Dział serwisu bezpośrednio współpracuje z działem sprzedaży i zajmuje się przygotowaniem pod względem technicznym zamówionych przez klienta podnośników, które przed dostawą przechodzą gruntowną odnowę techniczną oraz lakierniczą. W zależności od roku produkcji udzielamy gwarancji do 36 miesięcy. Koszt przeglądów gwarancyjnych jest zapisany w karcie gwarancyjnej i nie zmienia się w całym okresie gwarancyjnym. Wszelkie naprawy objęte gwarancją są wykonywane u klienta nieodpłatnie. W przypadku niemożności usunięcia awarii w ciągu 48 godzin od zgłoszenia dostarczamy na własny koszt urządzenie zastępcze. Bazy wypadowe serwisu znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Andrychowie, co umożliwia szybką reakcję serwisową na zgłoszenie klienta. Posiadamy doskonale wyposażony magazyn części zamiennych, co eliminuje zbędne przedłużanie okresu naprawy.

Firma „Lemarpol” posiada uprawnienia UDT w zakresie modernizacji i konserwacji wózków jezdniowych.części

Firma "Lemarpol - Wózki Widłowe" posiada bardzo dobrze wyposażony magazyn części zamiennych.

Nasza oferta obejmuje ponad 6 tysięcy pozycji magazynowych w stałej sprzedaży:

części zamienne do wózków widłowych: TOYOTA, KOMATSU, NISSAN, MITSUBISHI, JUNGHEINRICH, LINDE, STEINBOCK-BOSS, STILL, TCM, YALE i innych
części do silników: Toyota, Komatsu, Isuzu, Mitsubishi, Nissan, i inne
akcesoria do wózków widłowych: fotele operatora, pasy bezpieczeństwa, lusterka, koguty, łańcuchy śniegowe
wyposażenie dodatkowe: przesuwy, chwytaki, obrotnice, kabiny
opony superelastyczne oraz pneumatyczne
widły, przedłużki
materiały eksploatacyjne: filtry, oleje
baterie trakcyjne do wózków elektrycznych

Zapewniamy:

profesjonalne doradztwo i obsługę
atrakcyjne ceny – dla Serwisów wózków widłowych i stałych Klientów rabaty
sprzedaż wysyłkową
zamówienia ze stanów magazynowych złożonych do godziny 12.00 wysyłamy w ten sam dzień

Area di vendita

Andrychów, Kęty, Wadowice, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Bielsko-Biała, Zywiec, Sucha Beskidzka, Chrzanów, Skawina, Myślenice, Kraków, Wieliczka, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Zory, Knurów, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Olkusz, Nowa Huta, Rabka Zdrój, Nowy Targ

Immagini

Carrelli elevatori: 7 Annunci


Elettrico 4 ruote BYD  ECB16C  9

Elettrico 4 ruote

2019 BYD  ECB16C

su richiesta
915 h

Ore di lavoro

1.600 kg

Portata

4.800 mm

Altezza di sollevamento

Triplex

Montante tipo


LEMARPOL - WOZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.
Polonia
Pronto per l’uso e perfettamente funzionante
Elettrico 4 ruote BYD ECB25C  9

Elettrico 4 ruote

2019 BYD ECB25C

su richiesta
639 h

Ore di lavoro

2.500 kg

Portata

4.800 mm

Altezza di sollevamento

Triplex

Montante tipo


LEMARPOL - WOZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.
Polonia
Pronto per l’uso e perfettamente funzionante
-- ulteriori -- BYD EPS14Pi  8

-- ulteriori --

2020 BYD EPS14Pi

su richiesta
-

Ore di lavoro

1.400 kg

Portata

5.400 mm

Altezza di sollevamento

Triplex

Montante tipo


LEMARPOL - WOZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.
Polonia
Pronto per l’uso e perfettamente funzionante
Elettrico 3 ruote Manitou MANITOU ME318  1

Elettrico 3 ruote

2019 Manitou MANITOU ME318

20.600 EUR
-

Ore di lavoro

1.800 kg

Portata

4.800 mm

Altezza di sollevamento

Triplex

Montante tipo


LEMARPOL - WOZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.
Polonia
Pronto per l’uso e perfettamente funzionante
Carrello retrattile Manitou ME 315C  6

Carrello retrattile

2021 Manitou ME 315C

su richiesta
-

Ore di lavoro

1.500 kg

Portata

3.300 mm

Altezza di sollevamento

Standard

Montante tipo


LEMARPOL - WOZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.
Polonia
Pronto per l’uso e perfettamente funzionante
Transpallet elettrico Toyota LPE 200  0

Transpallet elettrico

2021 Toyota LPE 200

7.000 EUR
-

Ore di lavoro

2.000 kg

Portata

0 mm

Altezza di sollevamento

nessuno

Montante tipo


LEMARPOL - WOZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.
Polonia
Pronto per l’uso e perfettamente funzionante
Elettrico 4 ruote Toyota TOYOTA 6FB15  1

Elettrico 4 ruote

1996 Toyota TOYOTA 6FB15

5.800 EUR
-

Ore di lavoro

1.500 kg

Portata

3.000 mm

Altezza di sollevamento

nessuno

Montante tipo


LEMARPOL - WOZKI WIDŁOWE Sp. z o.o.
Polonia
Pronto per l’uso e perfettamente funzionante

Attrezzatura: 0 Annunci


Piattaforme aeree: 2 Annunci


Macchine pulizia: 0 Annunci


Batterie: 0 Annunci


Caricabatterie: 0 Annunci